Praha, 11. ledna 2016: Členové Asociace hypotečních makléřů (AHM) zprostředkovali v roce 2015 hypotéky za rekordních 50 mld. Kč, což představuje meziroční nárůst o 28%. Produkce nejvýznamnějších hypotečních makléřů tak kopíruje dynamiku růstu celého hypotečního trhu, který by měl podle odhadů za rok 2015 vykázat objem poskytnutých hypotečních úvěrů ve výši 190 mld. Kč.

Číst dál...

Zpětná hypotéka je v zásadě "obrácenou hypotékou". Je zaměřená na důchodce, kterým takový prodej nemovitosti může zajistit jednorázový, anebo doživotní příjem s tím, že mohou v nemovitosti dožít. Do České republiky přišel tento produkt ze zahraničí: v USA sloužil vdovcům a vdovám, kteří měli po smrti partnera existenční problémy. Postupně se pak tato hypotéka rozšířila i do Evropy.

Číst dál...

Praha, 17. února 2014: Pětice největších hypotečních makléřů přispěla na nákup pěti špičkových operačních nástrojů pro onkologicky nemocné ženy. V pátek v podvečer tento dar převzali zástupci endoskopických sálů Gynekologicko-porodnické kliniky 1.LF a VFN v Praze, známé jako klinika "U Apolináře".

Číst dál...

Praha, 29. ledna 2014: Členové Asociace hypotečních makléřů (AHM) zprostředkovali v roce 2013 hypotéky za rekordních 35 mld. Kč, což představuje meziroční nárůst o 40%. Produkce nejvýznamnějších hypotečních makléřů tak rostla podstatně rychleji než samotný hypoteční trh, který s 155 mld. Kč vykázal meziroční nárůst 27%.

Číst dál...

Praha, 2. října 2013: Členové Asociace hypotečních makléřů (AHM) zprostředkovali za devět měsíců letošního roku hypotéky v objemu přesahujícím 25 mld. Kč., což je o 30% více než ve stejném období roku 2012. O služby členů AHM vzrostl zájem zejména za poslední dva měsíce, kdy Asociace spustila svůj program kvality "FÉR hypotéka".

Číst dál...

Praha, 30. července 2013: Asociace hypotečních makléřů (AHM) přichází se značkou kvality "FÉR hypotéka" (www.fer-hypoteka.cz). FÉR hypotéka staví na třech pilířích: profesionalita hypotečních makléřů, úzká specializace na hypoteční produkty a Etický kodex AHM. Vínové razítko se symbolem sovy budou členové AHM používat od srpna.

Číst dál...

Bezplatná schůzka

Zbývá 1000 znaků

FÉR hypotéka v Dobrém ránu

Byli jsme hostem České televize. V Dobrém ránu jsme si povídali o zpětné hypotéce.

 

Schůzka s makléřem AHM je nejkratší cestou k FÉR hypotéce.