Praha, 17. února 2014: Pětice největších hypotečních makléřů přispěla na nákup pěti špičkových operačních nástrojů pro onkologicky nemocné ženy. V pátek v podvečer tento dar převzali zástupci endoskopických sálů Gynekologicko-porodnické kliniky 1.LF a VFN v Praze, známé jako klinika "U Apolináře".

Running Sneakersblush pink adidas superstars suede red white Mid Light Smoke Grey - Grailify

Pětice největších hypotečních makléřů (1. Eurohypotéka, FINEO Bydlení, HYPOASISTENT, Gepard Finance a M&M reality holding) společně s firmou Software602 věnovala největšímu českému gynekologicko-endoskopickému centru, klinice u Apolináře, pět špičkových operačních nástrojů, a to prostřednictvím Nadačního fondu APOLENA.  Multifunkční jednorázové operační nástroje budou využity při operaci pěti onkologicky nemocných žen.

"Každoročně přispíváme na dobročinné účely, obvykle to jsou lidskoprávní projekty nebo projekty rozvojové pomoci v nejchudších zemích světa," říká Pavel Bultas, obchodní ředitel společnosti HYPOASISTENT s.r.o., a dále vysvětluje: "Letos jsme se rozhodli přispět také na léčbu vážně nemocných žen,  protože se jedná o enormně záslužný a efektivně řízený projekt."

V pomoci nemocným ženám spatřuje důležitý přínos i ředitel společnosti 1. Eurohypotéka Tomáš Cinek: "Endoskopické sály kliniky u Apolináře jsme se rozhodli podpořit i proto, že se díky nim vyléčilo mnoho pacientek, které měly problém s otěhotněním či donošením miminka. V dnešní době jde o velmi aktuální téma a my se zde, pokud to bude v našich silách, chceme jako dárci angažovat."

Hypoteční makléři Asociace hypotečních makléřů v rámci svých firemních aktivit podporují různé dobročinné projekty, nejčastěji jde o pomoc ohroženým dětem a nejchudším zemím světa.

Nadační fond APOLENA byl založen v prosinci 2013 a jeho primárním cílem je materiální podpora endoskopických sálů Gynekologicko-porodnické kliniky 1.LF a VFN v Praze, sekundárním cílem je podpora vzdělávání personálu endoskopického oddělení. Zřizovateli fondu jsou Ing. Petra Horáková Krištofová a doc. MUDr. Michal Mára, CSc. Číslo transparentního účtu je 77700777/2010.

Asociace hypotečních makléřů, sdružující renomované hypoteční makléře, byla založena v roce 2006. Aktuálně má 8 členů (1. EUROHYPOTÉKA, Bonnet.cz, FINEO Group, GEPARD FINANCE,  HYPOASISTENT, M&M reality holding, OPEN FINANCE a BROKER TRUST). V roce 2013 AHM zavedla značku kvality FÉR hypotéka, kterou je aktuálně označeno několik stovek kanceláří po celé ČR.

www.fer-hypoteka.cz

http://www.youtube.com/watch?v=MbWrwsGFl3s

Kontakt:
Petra Horáková Krištofová (manažerka AHM)
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.:  +420 603 740 112


Bezplatná schůzka

Zbývá 1000 znaků

FÉR hypotéka v Dobrém ránu

Byli jsme hostem České televize. V Dobrém ránu jsme si povídali o zpětné hypotéce.

 

Schůzka s makléřem AHM je nejkratší cestou k FÉR hypotéce.